Čas na serveru 14:57:44

Jaromír Kunc
Sázava nad Žampachem

Id: 46904

Sázava nad Žampachem

  •  / Sázava nad Žampachem / Jaromír Kunc

olej/plátno/karton, rozměr 16 x 20 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2021x

Vyvolávací cena:
800

2 200