Čas na serveru 10:41:31

Jaromír Kunc
Starý karlínský přístav

Id: 329902

Starý karlínský přístav

  •  / Starý karlínský přístav / Jaromír Kunc

olej/plátno/deska, rozměr ve výřezu 15,5 x 19,8 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1768x

Vyvolávací cena:
1 200