Čas na serveru 16:21:09

Jaromír Kunc
Stráň nad řekou

Id: 568

Stráň nad řekou

  •  / Stráň nad řekou / Jaromír Kunc

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 62 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v perfektním stavu

zobrazeno: 2246x

Vyvolávací cena:
3 400

3 600