Čas na serveru 11:16:14

Jaromír Kunc
Stráň nad řekou

Id: 568

Stráň nad řekou

  •  / Stráň nad řekou / Jaromír Kunc

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 62 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v perfektním stavu

zobrazeno: 2610x

Vyvolávací cena:
3 400

3 600