Čas na serveru 08:16:14

Jaromír Kunc
Tání na potoce

Id: 51704

Tání na potoce

  •  / Tání na potoce / Jaromír Kunc

olej/plátno, rozměr 60 x 92 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2455x

Vyvolávací cena:

9 000