Čas na serveru 17:11:22

Jaromír Kunc
U staré vrby

Id: 133314

U staré vrby

  •  / U staré vrby / Jaromír Kunc

olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1049x

Vyvolávací cena:
1 800

2 900