Čas na serveru 16:55:29

Jaromír Kunc
V polích

Id: 1502805

V polích

  •  / V polích / Jaromír Kunc
  •  / V polích / Jaromír Kunc
  •  / V polích / Jaromír Kunc

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1944x

Vyvolávací cena:
2 200

3 200