Čas na serveru 15:23:39

Jaromír Kunc
Vysoký břeh

Id: 133319

Vysoký břeh

  •  / Vysoký břeh / Jaromír Kunc

olej/plátno/karton, rozměr 24,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně věnování, oděrky na rámu

zobrazeno: 4981x

Vyvolávací cena:
1 800

3 601