Čas na serveru 16:07:18

Jaromír Kunc
Zima v pražské ulici

Id: 280702

Zima v pražské ulici

  •  / Zima v pražské ulici / Jaromír Kunc

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 51 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3358x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 59