Čas na serveru 15:53:05

Jaromír Kunc
Zimní potok

Id: 113902

Zimní potok

  •  / Zimní potok / Jaromír Kunc

olej/plátno, rozměr 80 x 116 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2871x

Vyvolávací cena:

19 000