Čas na serveru 07:17:44

Jaromír Rybák
Ryba

Id: 457001

Ryba

  •  / Ryba / Jaromír Rybák
  •  / Ryba / Jaromír Rybák

skleněná tavená plastika, broušená, leštěná, rozměr 30 x 17 cm, značeno a datováno na zadní straně

zobrazeno: 1118x

Vyvolávací cena:
12 500

50 000