Čas na serveru 00:24:44

Jaromír Schoř
Bratrství

Id: 206711

Bratrství

  •  / Bratrství / Jaromír Schoř
  •  / Bratrství / Jaromír Schoř
  •  / Bratrství / Jaromír Schoř

olejová tempera/plátno, rozměr 100 x 135 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozené olištování, poškozená malba

zobrazeno: 335x

Vyvolávací cena:

10 500