Čas na serveru 01:58:39

Jaromír Sedláček - Hauptmann
Od Karlova mostu

Id: 2275

Od Karlova mostu

  •  / Od Karlova mostu / Jaromír Sedláček - Hauptmann

olej/karton, rozměr 50 x 39 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 2035x

Vyvolávací cena:

3 700