Čas na serveru 01:03:14

Jaromír Skřivánek
Abstraktní vlašťovky

Id: 51015

Abstraktní vlašťovky

  •  / Abstraktní vlašťovky / Jaromír Skřivánek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 59,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2026x

Vyvolávací cena:

2 100