Čas na serveru 11:10:43

Jaromír Skřivánek
Berounka pod Nezabudicemi

Id: 250703

Berounka pod Nezabudicemi

  •  / Berounka pod Nezabudicemi / Jaromír Skřivánek

olej/plátno, rozměr 82 x 114,5 cm, značeno vpravo dole, datováno, orámováno, volné plátno, autorský štítek na zadní straně

zobrazeno: 76x

Vyvolávací cena:

2 600

2020,06-1,22,19,37,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu