Čas na serveru 16:58:30

Jaromír Skřivánek
Chrám Buddhova zubu v Kandy

Id: 240313

Chrám Buddhova zubu v Kandy

  •  / Chrám Buddhova zubu v Kandy / Jaromír Skřivánek

olej/plátno, rozměr 82 x 116 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, na zadní straně autorské štítky

zobrazeno: 2428x

Vyvolávací cena:
3 200

31 000