Čas na serveru 00:04:45

Jaromír Skřivánek
Dívka s kabelkou

Id: 250709

Dívka s kabelkou

  •  / Dívka s kabelkou / Jaromír Skřivánek

olej/plátno, rozměr 62 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 810x

Vyvolávací cena:
1 800

3 600