Čas na serveru 15:30:30

Jaromír Skřivánek
Fontána v Lucemburské zahadě

Id: 246908

Fontána v Lucemburské zahadě

  •  / Fontána v Lucemburské zahadě / Jaromír Skřivánek

malba/sololit, rozměr 80 x 62,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 962x

Vyvolávací cena: