Čas na serveru 10:56:50

Jaromír Skřivánek
Interiér chrámu

Id: 241705

Interiér chrámu

  •  / Interiér chrámu / Jaromír Skřivánek

olej/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 598x

Vyvolávací cena:
2 200