Čas na serveru 14:10:00

Jaromír Skřivánek
Kostelík v Rokycanech

Id: 233904

Kostelík v Rokycanech

  •  / Kostelík v Rokycanech / Jaromír Skřivánek

olej/plátno, rozměr 82 x 114 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1642x

Vyvolávací cena:

13 000