Čas na serveru 00:57:04

Jaromír Skřivánek
Motiv z Indie

Id: 208706

Motiv z Indie

  •  / Motiv z Indie / Jaromír Skřivánek

olej/plátno, rozměr 76 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní štítky na zadní straně

zobrazeno: 1435x

Vyvolávací cena:
1 800

8 000