Čas na serveru 14:00:16

Jaromír Skřivánek
Parlament nad Temží

Id: 187510

Parlament nad Temží

  •  / Parlament nad Temží / Jaromír Skřivánek

olej/plátno, rozměr 124 x 89,5 cm, signováno vpravo dole s datací, olištováno, drobné oděrky na liště i v malbě

zobrazeno: 2644x

Vyvolávací cena:

22 100