Čas na serveru 00:16:20

Jaromír Skřivánek
Pohádkový motiv

Id: 200017

Pohádkový motiv

  •  / Pohádkový motiv / Jaromír Skřivánek

malba/plátno, rozměr 75 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 542x

Vyvolávací cena: