Čas na serveru 22:12:24

Jaromír Skřivánek
Z Káhiry

Id: 216904

Z Káhiry

  •  / Z Káhiry / Jaromír Skřivánek

olej/plátno, rozměr 83 x 114 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1089x

Vyvolávací cena:

11 000