Čas na serveru 22:22:35

Viktor Stretti
Američanka

Id: 2298

Američanka

  •  / Američanka / Viktor Stretti

pastel/papír, rozměr 70 x 56 cm, signováno vlevo dole, datováno 1903 London, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2962x

Vyvolávací cena:
11 000

14 000