Čas na serveru 23:03:40

Jaromír Stretti - Zamponi
Katedrála sv. Víta

Id: 95104

Katedrála sv. Víta

  •  / Katedrála sv. Víta / Jaromír Stretti - Zamponi

pastel/papír, rozměr 60 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1906, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1910x

Vyvolávací cena:
2 800

3 300