Čas na serveru 22:29:22

Jaromír Stretti - Zamponi
Nábřeží v Paříži

Id: 258608

Nábřeží v Paříži

  •  / Nábřeží v Paříži / Jaromír Stretti - Zamponi

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 34 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1022x

Vyvolávací cena:
500