Čas na serveru 13:27:10

Jaromír Stretti - Zamponi
Paříž

Id: 185025

Paříž

  •  / Paříž / Jaromír Stretti - Zamponi

litografie/papír, rozměr ve výřezu 38 x 32 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 2729x

Vyvolávací cena:
500

6 100

Příhozy: 48