Čas na serveru 01:21:55

Jaromír Stretti - Zamponi
Pražský hrad

Id: 194701

Pražský hrad

  •  / Pražský hrad / Jaromír Stretti - Zamponi

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 39 x 36 cm, signováno a datováno v tisku, signováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1949x

Vyvolávací cena:

4 100