Čas na serveru 10:33:47

Jaromír Stretti - Zamponi
Zimní motiv

Id: 194703

Zimní motiv

  •  / Zimní motiv / Jaromír Stretti - Zamponi

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 27 x 22,5 cm, signováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1211x

Vyvolávací cena: