Čas na serveru 14:08:04

Jaroslav Čermák
Černohorka s děckem

Id: 381404

Černohorka s děckem

  •  / Černohorka s děckem / Jaroslav Čermák

olej/plátno, rozměr 55 x 35 cm, značeno monogramem vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové - Horové

zobrazeno: 5088x

Vyvolávací cena:

84 000

Příhozy: 81