Čas na serveru 17:11:36

Jaroslav Čermák
Podobizna Jovana Mašanova Vukotiče

Id: 211522

  •  / Podobizna Jovana Mašanova Vukotiče / Jaroslav Čermák

olej/plátno, rozměr 45 x 38 cm, neznačeno, popsáno a datováno vpravo dole, obraz byl publikován v Čermákově monografii od V. Černého, F. V. Mokrého a V. Náprstka "Život a dílo Jaroslava Čermáka, Praha 1930, str. 86, 91 a 205" pod číslem 40, dekorativně adjustováno, stav viz foto,po

zobrazeno: 1509x

Vyvolávací cena:
45 000

200 000

Příhozy: 77