Čas na serveru 03:44:50

Jaroslav Čermák
Podobizna Jovana Mašanova Vukotiče

Id: 211522

  •  / Podobizna Jovana Mašanova Vukotiče / Jaroslav Čermák

olej/plátno, rozměr 45 x 38 cm, neznačeno, popsáno a datováno vpravo dole, obraz byl publikován v Čermákově monografii od V. Černého, F. V. Mokrého a V. Náprstka "Život a dílo Jaroslava Čermáka, Praha 1930, str. 86, 91 a 205" pod číslem 40, dekorativně adjustováno, stav viz foto,po

zobrazeno: 930x

Vyvolávací cena:
45 000

94 000

2019,11-1,13,21,22,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 51