Čas na serveru 04:11:19

Jaroslav Čermák
Poprsí dívenky

Id: 345504

Poprsí dívenky

  •  / Poprsí dívenky / Jaroslav Čermák

olej/plátno, rozměr 47 x 33 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové,po

zobrazeno: 1893x

Vyvolávací cena:

253 000

Příhozy: 74