Čas na serveru 09:35:36

Jaroslav Čermák
Sedící žena v interiéru

Id: 286903

Sedící žena v interiéru

  •  / Sedící žena v interiéru / Jaroslav Čermák

olej/plátno, rozměr 70,5 x 49 cm, značeno vlevo dole, datováno 1871, v minulosti restaurováno viz přiložená restaurátorská zpráva, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře, oděrky na rámu

zobrazeno: 1887x

Vyvolávací cena:
12 000

67 000

Příhozy: 59