Čas na serveru 07:50:17

Jaroslav Černý
Zarostlý potok

Id: 248

Zarostlý potok

  •  / Zarostlý potok / Jaroslav Černý

olej/karton, rozměr malby 31 x 36 cm, signováno vpravo dole, datováno ´42, zaskleno, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 5144x

Vyvolávací cena:
1 200

5 600