Čas na serveru 20:29:29

Jaroslav Chudomel
Nový Svět

Id: 178206

Nový Svět

  •  / Nový Svět / Jaroslav Chudomel

pastel/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 40,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, paspartováno, poškozený rám

zobrazeno: 3150x

Vyvolávací cena:
700

14 000

Příhozy: 56