Čas na serveru 09:50:17

Jaroslav Fanta
Abstraktní kompozice

Id: 204262

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Jaroslav Fanta

malba/plátno/lepenka, rozměr 29,5 x 41 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 4976x

Vyvolávací cena:

7 000