Čas na serveru 09:55:32

Jaroslav Fanta
Zátiší

Id: 204250

Zátiší

  •  / Zátiší / Jaroslav Fanta
  •  / Zátiší / Jaroslav Fanta
  •  / Zátiší / Jaroslav Fanta

olej/plátno/lepenka, rozměr 60 x 34 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

zobrazeno: 1958x

Vyvolávací cena: