Čas na serveru 05:53:43

Jaroslav Grus
Kubistické zátiší

Id: 2297

Kubistické zátiší

  •  / Kubistické zátiší / Jaroslav Grus

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 39 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datace 78, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2415x

Vyvolávací cena:
2 800

4 800