Čas na serveru 22:35:08

Jaroslav Grus
Bouřka nad silnicí

Id: 367508

Bouřka nad silnicí

  •  / Bouřka nad silnicí / Jaroslav Grus

olej/plátno, rozměr 100 x 145 cm, neznačeno, na zadní straně původní štítek s razítkem Národní Galerie, oděrky na rámu

zobrazeno: 1577x

Vyvolávací cena:

130 000

Příhozy: 115