Čas na serveru 06:05:03

Jaroslav Grus
Červené domky

Id: 2076

Červené domky

  •  / Červené domky / Jaroslav Grus

olej/plátno, rozměr plátna 110 x 130 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datováno 71, autorské rámování, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4546x

Vyvolávací cena:
25 000

25 000

8.6.2015, 20:09:00

8.6.2015 20:03 25 000 Kč