Čas na serveru 05:59:34

Jaroslav Grus
Cesta

Id: 218103

Cesta

  •  / Cesta / Jaroslav Grus
  •  / Cesta / Jaroslav Grus
  •  / Cesta / Jaroslav Grus
  •  / Cesta / Jaroslav Grus
  •  / Cesta / Jaroslav Grus

akvarel/tempera/papír, rozměr ve výřezu 46 x 61 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole datace, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 1150x

Vyvolávací cena:

5 200