Čas na serveru 07:02:44

Jaroslav Grus
Dva domky

Id: 81302

Dva domky

  •  / Dva domky / Jaroslav Grus
  •  / Dva domky / Jaroslav Grus
  •  / Dva domky / Jaroslav Grus

tempera/papír, rozměr 52 x 74 cm, signováno a popsáno autorem na zadní straně, zaskleno, autorsky rámováno

zobrazeno: 2333x

Vyvolávací cena: