Čas na serveru 23:34:51

Jaroslav Grus
Jarní motiv

Id: 399702

Jarní motiv

  •  / Jarní motiv / Jaroslav Grus

kombinovaná technika/papír, rozměr 44 x 62 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, zvlněný papír

zobrazeno: 802x

Vyvolávací cena:

4 400