Čas na serveru 06:49:42

Jaroslav Grus
Krajina s topolem

Id: 265401

Krajina s topolem

  •  / Krajina s topolem / Jaroslav Grus

olej/lepenka, rozměr 62 x 88 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole 76, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 369x

Vyvolávací cena:

2020,10-1,05,19,43,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu