Čas na serveru 01:43:16

Jaroslav Grus
Krajina s topolem

Id: 265401

Krajina s topolem

  •  / Krajina s topolem / Jaroslav Grus

olej/lepenka, rozměr 62 x 88 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole 76, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1581x

Vyvolávací cena: