Čas na serveru 23:00:36

Jaroslav Grus
Lávka přes potok

Id: 323102

Lávka přes potok

  •  / Lávka přes potok / Jaroslav Grus

olej/plátno, rozměr 82 x 99 cm, značeno a datováno vlevo dole 1928, rámováno

zobrazeno: 506x

Vyvolávací cena:

14 000