Čas na serveru 13:00:15

Jaroslav Grus
Na procházce

Id: 429304

Na procházce

  •  / Na procházce / Jaroslav Grus

kombinovaná technika/papír, rozměr 62 x 88 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 355x

Vyvolávací cena:

4 900