Čas na serveru 07:19:14

Jaroslav Grus
Nahnutý strom

Id: 85522

Nahnutý strom

  •  / Nahnutý strom / Jaroslav Grus

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, zaskleno, původní stav, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 1389x

Vyvolávací cena:

13 000