Čas na serveru 00:09:27

Jaroslav Grus
Odpočinek na břehu

Id: 448801

Odpočinek na břehu

  •  / Odpočinek na břehu / Jaroslav Grus

olej/karton fixovaný na překližce, rozměr 72 x 103 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 688x

Vyvolávací cena:

31 000