Čas na serveru 05:47:22

Jaroslav Grus
Rovná silnice

Id: 243501

Rovná silnice

  •  / Rovná silnice / Jaroslav Grus

olej /plátno, rozměr 59 x 83 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám, poškozené sklo viz foto

zobrazeno: 486x

Vyvolávací cena:

21 000