Čas na serveru 18:39:25

Jaroslav Grus
Stavba silnice

Id: 300502

Stavba silnice

  •  / Stavba silnice / Jaroslav Grus

olej/karton, rozměr 60 x 98 cm, neznačeno, na zadní straně vývozní štítek s razítkem NG v Praze, původem z německé soukromé sbírky (Mnichov), rámováno

zobrazeno: 1725x

Vyvolávací cena:

16 500